Уважаеми родители, Записването на учениците, класирани за 1. клас в 120. ОУ „Г. С. Раковски“, ще се осъществи по следния график:
Важно уточнение: на 3. и 4. юни записването се извършваше от 13:00 до 17:00 ч. поради провеждането на НВО в 4. клас.
Оттук нататък процесът продължава по актуално обявения график, както следва:
Първо класиране:5 – 9 юни08:00 – 17:00 ч.Стая 105, ет. 1
Второ класиране:10 – 16 юни08:00 – 17:00 ч.Стая 105, ет. 1
Трето класиране:18 – 23 юни08:00 – 17:00 ч.Стая 105, ет. 1
С нетърпение очакваме да посрещнем нашите бъдещи първокласници в семейството на 120. ОУ „Г. С. Раковски“!





