С много усмивки, любопитство и желание за нови знания през месец април ученици от 120. ОУ се включиха в образователната инициатива „Часът на DEVIN“. В заниманията участваха учениците от 1.в, 2.б, 3.а, 3.б, 3.в, 3.г, 4.б, 5.в, 6.б, 6.г, 7.а, 7.б и 7.в клас.
По време на уроците „Ползите на водата и хидратацията“ и „Екранът показва, природата доказва“ децата учиха, споделяха, разсъждаваха и се забавляваха. Чрез интересни презентации, видеа и разнообразни активности учениците осъзнаха колко важни са полезните навици, движението, времето сред природата и грижата за собственото здраве.
Инициативата превърна учебните часове в истинско преживяване – изпълнено с емоции, нови открития и ценни уроци за живота. Радваме се, че нашите ученици участваха с такъв ентусиазъм и показаха, че могат да бъдат отговорни, активни и вдъхновени млади хора.
Благодарим на всички учители и ученици, които станаха част от „Часът на DEVIN“ и заедно създадоха една позитивна, полезна и вдъхновяваща атмосфера!





