С много любопитство, вълнение и желание за нови знания учениците от 1.в с ръководители Михаела Николова и Катя Ламбева, както и 3.г клас с ръководител Росица Георгиева посетиха Софийския фестивал на науката в „София Тех Парк“.
Учениците имаха възможност да се потопят в света на науката чрез лекции, интересни демонстрации, интерактивни занимания и впечатляващи научни експерименти. Те наблюдаваха, задаваха въпроси, участваха активно и откриваха колко увлекателни могат да бъдат науката, технологиите и новите открития.
Посещението се превърна в истинско вдъхновяващо преживяване, което провокира любознателността и въображението на учениците. Усмивките, емоциите и ентусиазмът през целия ден показаха, че знанието е най-интересно, когато се преживява по забавен и достъпен начин.
Гордеем се с активността и любопитството на нашите ученици и учители и вярваме, че подобни инициативи вдъхновяват децата да мечтаят, да откриват и да вярват в силата на науката и знанието.





