От сърце поздравяваме всички учители, ученици и родители по случай 24 май – Деня на светите братя Кирил и Методий, на българската азбука, просвета и култура! Нека пазим любовта към словото и знанието и предаваме светлината на българските букви на всяко следващо поколение.
В навечерието на най-светлия български празник първокласниците от I „А“ и I „В“ клас с много вълнение представиха своя спектакъл „Празник на буквите“. След месеци на старание и упорит труд малките ученици вече уверено четат, пишат и откриват магичния свят на книгите. С песни, стихове и артистични изпълнения те показаха, че буквите са не само знание, а ключ към мечтите, приятелството и бъдещето.





